#2876
Стои Народни Ангели (сет од 2), Божиќ Одмор Внатрешен и Надворешен Декор
Категорија
Метал занаети
Статус
Активни
Начини на плаќање
  • Paypal
  • MoneyGram
  • Банкарски трансфер
превозот цена
  • MK превозот цена: 313.56 ден
  • Меѓународен превозот цена: 313.56 ден
време на испорака
15-30 дена со валидни онлајн следење
се враќа
се враќа прифатени
купувачот заштита
гаранција за цел приемот или пари наплата
Продавачот информации

Продадено од zanaeti

Член од: 23.04.2015


Види повеќе предмети од овој продавач

Повеќе за ставка
Големина 33x39cm и 30x52cm.
Ангел за вашата маса, вашиот mantel, или дури и на вашата градина! Овој сестран малку gal ќе донесе празник навиваат без разлика каде се наоѓа. Организираме некои зеленило во нејзините нозе и да додадете некои бобинки или ѕвона за боја. Нека вашата имагинација се оди! Направени од рециклиран метал во целост со рака во Хаити.
Оваа градина прашање е јасен-обложена да се задржи за да се смешка, без разлика на тоа што времето ги носи.
Осврти

Вашиот е-мејл адреса:

Прашање: