#2875
Змеј, Селтик Инспириран, Хаити Метал Ѕид Уметнички дела 36x43cm
Категорија
Метал занаети
Статус
Активни
Начини на плаќање
  • Paypal
  • MoneyGram
  • Банкарски трансфер
превозот цена
  • MK превозот цена: 313.56 ден
  • Меѓународен превозот цена: 313.56 ден
време на испорака
15-30 дена со валидни онлајн следење
се враќа
се враќа прифатени
купувачот заштита
гаранција за цел приемот или пари наплата
Продавачот информации

Продадено од zanaeti

Член од: 23.04.2015


Види повеќе предмети од овој продавач

Повеќе за ставка
Митското и фантазија суштество - змеј метални скулптури. Големина 36x43cm.
Осврти

Вашиот е-мејл адреса:

Прашање: