#2862
Близнаци Донесе Среќа, Ангели Хаити Метал Уметност, Големина 23x38cm
Категорија
Метал занаети
Статус
Активни
Начини на плаќање
  • Paypal
  • MoneyGram
  • Банкарски трансфер
превозот цена
  • MK превозот цена: 309.72 ден
  • Меѓународен превозот цена: 309.72 ден
време на испорака
15-30 дена со валидни онлајн следење
се враќа
се враќа прифатени
купувачот заштита
гаранција за цел приемот или пари наплата
Продавачот информации

Продадено од zanaeti

Член од: 23.04.2015


Види повеќе предмети од овој продавач

Повеќе за ставка
Оваа скулптура е пример на иновативни форма во Хаити скулптура. Рака-намалување од 55-галон челични тапани, дизајн работата се извршува со чекан и ноктите да се создаде убави модели во бас олеснување. Јасна грб заврши додава и сјај и трајност. Големина 23x38cm.
Осврти

Вашиот е-мејл адреса:

Прашање: