#2859
Пеперутка Ѕид Уметност, Рачно Насликани Метал Градина Уметност, Пеперутка Метал Ѕид Оркестарот, Градина Уметност, 60см
Категорија
Инсекти
Статус
Активни
Начини на плаќање
  • Paypal
  • MoneyGram
  • Банкарски трансфер
превозот цена
  • MK превозот цена: 310.80 ден
  • Меѓународен превозот цена: 310.80 ден
време на испорака
15-30 дена со валидни онлајн следење
се враќа
се враќа прифатени
купувачот заштита
гаранција за цел приемот или пари наплата
Продавачот информации

Продадено од zanaeti

Член од: 23.04.2015


Види повеќе предмети од овој продавач

Повеќе за ставка
Рачно насликани пеперутка ѕид оркестарот. Metak ѕид уметност, рачно изработени во Хаити. Големина 60x48cm.
Осврти

Вашиот е-мејл адреса:

Прашање: