#2847
Поставете 8 Matryoshka Toothpick носителот руски кукла Страна се насликани
Категорија
Дома Декор
Статус
Активни
Начини на плаќање
  • Paypal
  • MoneyGram
  • Банкарски трансфер
превозот цена
  • MK превозот цена: 315.78 ден
  • Меѓународен превозот цена: 315.78 ден
време на испорака
15-30 дена со валидни онлајн следење
се враќа
се враќа прифатени
купувачот заштита
гаранција за цел приемот или пари наплата
Продавачот информации

Продадено од zanaeti

Член од: 23.04.2015


Види повеќе предмети од овој продавач

Повеќе за ставка
Овие убави Toothpick носители беа рачно изработени и рачно насликани во Sergeev Posad. Оваа гнездење кукла ќе биде одличен подарок за било прилики. Овие мали сувенири имаат практична usages - стави рачно изработени и рака-насликани toothpick носителот на кујнската маса и тоа ќе им даде на некои руски земја атмосфера. На toothpick носители се направени од дрво, во форма на руската matrioshka кукла, а потоа насликани во традиционален стил. На toothpick носители се заврши со некои слоеви на лак.
Осврти

Вашиот е-мејл адреса:

Прашање: