#1273
Многу 4 пара alpaca деца волна природна боја ракавици, многу меки и топли
Категорија
Ракавици
Статус
Активни
Начини на плаќање
  • Paypal
  • MoneyGram
  • Банкарски трансфер
превозот цена
  • MK превозот цена: 344.10 ден
  • Меѓународен превозот цена: 344.10 ден
време на испорака
15-30 дена со валидни онлајн следење
се враќа
се враќа прифатени
купувачот заштита
гаранција за цел приемот или пари наплата
Продавачот информации

Продадено од zanaeti

Член од: 23.04.2015


Види повеќе предмети од овој продавач

Повеќе за ставка
Многу 4 пара на alpaca волна деца ракавици, различни модели.

Задржи вашето дете топло време во зима со овие неверојатни плетени ракавици од alpaca волна. Alpaca волна, земени од alpaca, има голем број на големи квалитети, меѓу кои и мекост, издржливост, и топлина се познати. Со слики од слатки волнеста alpacas, овие ракавици дојде во стандардна големина и боја на избор е на располагање.
Осврти

Вашиот е-мејл адреса:

Прашање: