#1130
Африкански метална жица носорог животните, еден рачно изработени figurine, јужно африканската уметност
Категорија
Носорози
Статус
Активни
Начини на плаќање
  • Paypal
  • MoneyGram
  • Банкарски трансфер
превозот цена
  • MK превозот цена: 344.10 ден
  • Меѓународен превозот цена: 344.10 ден
време на испорака
15-30 дена со валидни онлајн следење
се враќа
се враќа прифатени
купувачот заштита
гаранција за цел приемот или пари наплата
Продавачот информации

Продадено од zanaeti

Член од: 23.04.2015


Види повеќе предмети од овој продавач

Повеќе за ставка
Африкански носорог рачно изработени од метална жица и обоени бисери, уметноста на Јужна Африка, многу убаво дома декор и колекционерски предмети. Постои избор на различни бои, ако сакате некои специфична боја, пратете ми порака по плаќање. Големина 13x8x3.5 cm.
Осврти

Вашиот е-мејл адреса:

Прашање: